SCITEC Daa Pro - 100caps.

11.99€

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Košík
100 tab do 3 dní 11.99€

Popis produktu

Informácie o produkte

Scitec DAA Pro je silný, legálny a na prírodnej báze založený anabolický booster testosterónu a rastového hormónu v kapsuliach, ktorý obsahuje overenú kyselinu D-asparágovú (DAA) v kombinácií s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou. Kyselina D-asparágová je neessenciálna, v mnohých zdrojoch našej potravy prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Kyselina D-asparágová sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začnú proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Kyselina pantoténová prispieva k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a neurotransmiterov. Navyše odďaľuje pocit únavy a vyčerpania.

Zinok má priaznivé účinky na produkciu testosterónu, zúčastňuje sa syntézy bielkovín, jedná sa o potrebnú látku pre normálne fungovanie enzýmov, ktoré plnia v organizme významnú úlohu.

Výhody

  • podporuje vylučovanie rastového hormónu a testosterónu
  • prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti
  • zlepšuje syntézu bielkovín
  • odďaľuje pocit únavy a vyčerpania

Nutričné hodnoty

DAA Pro 100 kaps (bez príchute)

  • Veľkosť 1 dávky: 4 kaps
  • Počet dávok v balení: 25

Nutričné hodnoty 1 dávka (4 kaps)

RVH%*

Zinok 1,5 mg 15%

Kyselina pantoténová (vitamín B5) 0,9 mg 15%

DAA Kyselina D-asparágová 3000 mg **

N,N-dimetylglycín 200 mg

  • *
  • RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
  • *RVH nie je stanovené

Zloženie

Kyselina D-asparágová, hovädzia želatína, N,N-dimetylglycín hydrochlorid, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, E151, síran zinočnatý, kyselina pantoténová.

Alergény

Neobsahuje alergény.

Upozornenie

Výživový doplnok, kapsuly. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Odporúčané dávkovanie

Užite 4 kapsule denne: 2 ks ráno a 2 ks večer spolu s jedlom. Odporúča sa užívať formou kúry, po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!