Fitness Authority XTREME NAPALM PRE-CONTEST 224g

10.99€

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Košík
orange do 3 dní 10.99€
lemon lime do 3 dní 10.99€
cherry do 3 dní 10.99€
exotic do 3 dní 10.99€
"

Nový Xtreme Napalm Pre-Contest je ďalšou generáciou predtréningových produktov.

Xtreme Napalm Pre-Contest z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe ""svalovej pumpy"" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší vplyv na vašej muskulatúru.

Výhody: 

Silný predtréningový stimulant 

Zlepšuje koncentráciu 

Výrazne zvyšuje hladinu vytvorenej energie 

Urýchľuje transport živín a kyslíka do svalov 

Bez prídavku cukru

Neobsahuje žiadne sacharidy

Použité suroviny:

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny "". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Xtreme Napalm Pre-Contest dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov ""ničí"" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškodeniu vznikajúcemu počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách.

Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

Xtreme Napalm Pre-Contest neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je aj vhodný pre všetkých jedincov, ktorí obmedzili príjem sacharidov v rámci ich diéty. Od teraz sa môžu všetci,, budovatelia ""svalovej hmoty sami rozhodnúť a vybrať predtréningový stimulátor bez obsahu sacharidov.

Dávkovanie

rozpustite 1 dávku v 250-300 ml vody, alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Mojito) 5,7 g

Počet dávok v balení 88

Hodnoty jednej dávky  

Vitamín C 100 mg

Niacín 10 mg

Vitamín B6 4 ,g

Vitamín B12 5 mcg

Selén 27,5 mcg

Napalm Proprietary Formula  

Xtreme NO-Volumizing Complex 3 000 mg

Beta-Alanin 2 000 mg

Arginin AKG 1 000 mg

Xtreme Power & Focus Complex 1 550 mg

Citrulin malát 750 mg

Taurín 500 mg

Kofein anhydrát 200 mg

Glukuronolakton 100 mg

Delivery & Electrolite Complex 255 mg

Hydrogénuhličitan sodný 90 mg

Hydrogenfosforečnan draselný 90 mg

Fosforečnan horečnatý 50 mg

Hydrolyzovaný kazeín 25 mg *denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Beta-Alanín (CarnoSyn), Arginín AKG, citrulín malát, taurín, vitamíny a minerály (vitamín C(L-askorbová kyselina), hydrogenfosforečnan draselný, hydrogénuhličitan sodný, fosforečnan horečnatý, niacín, vitamín B12, vitamín B6, seleničitan sodný), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kofeín, sladidlo (sukralóza), glukuronolakton, anti-caking agent(oxid kremičitý), hydrolizovaný kazeín (PeptoPro), farbivo (chlorofyl)

Upozornenie

  • Kontraindikácie a varovanie: Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg/dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby, ktoré majú problémy s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami.
  • Skladovanie: Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako ""hygroskopické"". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

"

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!